Pergoly s pevnou střechou

Zeptejte se na cokoliv, my se s vámi spojíme.

Pergoly Premium 

Hliníkové pergoly nabízíme ve 3 produktových řadách a to Basic , Premium a Premium plus. Nejprodávanější je však hliníková pergola produktové řady "Premium", kde je kladen důraz na estetické provedení jednotlivých detailů, samozdřejmostí je elegantní a uhlazené dílenské zpracování.

Propracované detaily systému, který dodává pergolám profesionální vzhled a kvalitu, uspokojí i náročnější zákazníky. Dodat můžeme nejrůznější pergoly, výběr ze 20 standardních typů, možnost dodání i v jiných než typových rozměrech.

FOTOGALERIE ZDE


Technické informace

KONSTRUKCE HLINÍKOVÉ PERGOLY

Konstrukci zahradní pergoly tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT.

SPOJOVACÍ MATERIÁL

Spojovací materiál použitý na hliníkových pergolách je vyroben z kvalitního nerezu.

STŘEŠNÍ KRYTINA PERGOLY

Střecha pergoly je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka lze dodat i skleněnou výplň.

Sloupy pergoly mají čtvercovou podstavu o rozměru 110 x 110 mm.
Standardní délka sloupů pro stavebnice je 2,5 m.
Díly pro stavbu pergoly jsou předem předvrtané a opatřené pryžovým těsněním.

MUSÍME OBJEDNAT POUZE STANDARDNÍ ROZMĚR HLINÍKOVÉ PERGOLY?

Hliníkové pergoly dodáváme nejen ve standardních rozměrech, ale můžete si také objednat pergolu přesně na míru. Při kalkulaci ceny se však postupuje tak, že je pro nás určující nejbližší větší rozměr.

JAKÁ JE STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST PRO MONTÁŽ?

Pro montáž potřebujete betonové patky pro kotvení sloupů, které si musíte vyhotovit dle našich nákresů. Dále budete při montáži potřebovat připojení do elektrické sítě.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, Libor Dostál: tel: 777 003 301