Novinka 2021 pergola HEROAL

Zastřešení

Nová třída bydlení, dokonalá ochrana

Zastřešení najde nejrůznější využití: jako energeticky nenáročná zimní zahrada, designové zastřešení terasy, atraktivní zastřešení pergoly, ochranná stříška nebo carport odolný vůči povětrnostním vlivům. Hliníkový profilový systém heroal umožňuje realizaci zastřešení přesně na míru. Ukážeme vám, co všechno lze se zastřešením heroal realizovat.

Čím je zastřešení heroal jedinečné?

Široké možnosti ztvárnění

Díky modulární konstrukci, široké škále barevných odstínů a snadné montáži můžete se zastřešením heroal dosáhnout individuálního provedení zimní zahrady, zastřešení terasy, stříšky nad vchod nebo carportu a optimálně je integrovat do architektury domu.

Dlouhá životnost

Zastřešení heroal je synonymem kvality. Vyrábí se až z 85 % z recyklovaného hliníku. Stabilní konstrukce odolají vysoké zátěži. Ze svého oblíbeného koutku se tak budete těšit dlouhá léta.

Ochrana před větrem a jinými povětrnostními vlivy

Zastřešení heroal ochrání to, na čem vám záleží. Statika a odolnost proti větru zajišťují stabilitu. Povrchová úprava vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům chrání dlouhodobě před korozí a zaručuje vynikající barevnou stabilitu.

Materiál: hliník

Abyste se ze zastřešení mohli těšit dlouhá léta, sázíme na hliník. Kromě pevnosti a stability hliník umožňuje velmi tenké linie. Hliník je navíc velmi flexibilní, pokud jde o tvar a barvu, a má mimořádně kvalitní a elegantní povrch. Kromě toho je nenáročný na údržbu a snadno se čistí. 

Střešní terasa s velkým rozpětím

Kubickou střešní terasu systému heroal OR  lze realizovat bez centrální podpory nebo ocelové výztuže až do šířky 7 m. Díky tomu je vaše krytí terasy obzvláště velkorysé a nabízí vám nerušený panoramatický výhled do přírody. Samostatně a následně rozšiřitelné, s bezrámovými posuvnými dveřmi, markýzou zimní zahrady nebo boční ochranou proti slunci, vám střešní systém heroal OR patio nabízí maximální flexibilitu jako vysoce kvalitní kompletní řešení - podle vašich potřeb. Relaxační hodiny na terase si můžete užít bez ohledu na počasí .

Díky své jasně navržené konstrukci a působivému rozpětí více než 7 metrů bez středové podpory je heroal OR patio oceněn German Design Award 2021 v " Excellent kategorii Product Design".

  • Rozpětí přes 7 m bez centrální podpory
  • Moderní, kubický design
  • Flexibilně rozšiřitelný s kompletním řešením

Možnosti terasového přístřešku - konfigurace terasové střechy

Svoji terasovou střechu si nakonfigurujte zcela dle svých představ. Terasový přístřešek heroal lze vyrobit na míru a rozšířit jeho funkci o doplňky, jako např. pevné zasklení, skleněnou posuvnou stěnu, markýzy a také svislou protisluneční a pohledovou ochranu.

Terasový přístřešek z hliníku nebo ze dřeva? - Povrchový vzhled s věrohodnými detaily s heroal SD

Hliník, nebo dřevo? Při plánování terasové střechy se musíte zabývat také výběrem správného materiálu. Terasové přístřešky z hliníku přesvědčí svojí mimořádně dlouhou životností, nízkými náklady na údržbu a péči, odolností proti počasí a také vysokou stabilitou při nízké vlastní hmotnosti. Hliníkové terasové zastřešení má navíc tu výhodu, že ho lze optimálně přizpůsobit podle vzhledu domu. U heroal si můžete vybrat z široké palety RAL barev a také povrchových vzhledů s věrohodnými detaily. Technologie provádění povrchové úpravy heroal SD (Surface Design) umožní bezproblémovou realizaci optiky dřeva, betonu nebo rzi. Díky tomu lze realizovat vzhled dřevěného terasového přístřešku, aniž byste se museli nutně vzdávat výhod hliníkového zastřešení. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, Libor Dostál: tel: 777 003 301

Odkaz na video