Fotogalerie screen rolety HEROAL

Ochrana proti slunci

Správné světlo v každé situaci

Moderní ochrana proti slunci musí být maximálně flexibilní. Tato stínicí technika uvnitř chrání před světlem a teplem, aniž by místnost zcela zatemňovala. Venku odolá nejdrsnějším povětrnostním podmínkám, pohybuje se tiše a přizpůsobí se velikostí i designem vašemu domu. S inovačními produkty heroal pro ochranu před sluncem nemusíte dělat žádné kompromisy. Pomůžeme vám najít správnou ochranu proti slunci pro váš domov.

Čím je ochrana proti slunci heroal jedinečná?

Účinnost

Ochrana proti slunci umístěná na vnější straně je účinnější než vnitřní ochrana proti slunci. Sluneční paprsky se odrážejí nebo absorbují ještě před dopadem na sklo. Interiér se tak nezahřívá a z obývacího pokoje se nestane skleník.

Odolnost vůči povětrnostním vlivům

Díky inovativním technologiím tkanin jsou látky na obrazovkách heroal obzvláště odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se o ně starají. Technologie zipu heroal Zipscreen nemůže být ovlivněna hurikánem s silou větru 12.

Využití denního světla

S vnější ochranou proti slunci od společnosti heroal můžete využívat přirozené denní světlo, aniž by vás rušilo přímé sluneční světlo. Se Zipscreenem heroal dosáhnete rovnoměrného stínování.

Oblasti využití

Naše řešení pro vnější zastínění patří mezi nejkvalitnější a nejinovativnější systémy na trhu. Upevnění ochrany proti slunci na vnější straně oken, fasádě nebo zastřešení umožňuje zvláště účinnou ochranu proti slunečnímu záření a proti nechtěnému vyhřívání interiéru. Díky široké paletě barev se vám zároveň nabízí řada možností ztvárnění. Přesvědčte se sami. Ochrana proti slunci heroal se hodí pro jakékoliv stavební podmínky a řadu oblastí využití, ať už jde o rekonstrukci, modernizaci nebo novostavbu.

Zipscreen technologie

  • Ochrana před sluncem a oslněním
  • Látkový slot zdarma
  • Obrazovka ochrany osobních údajů
  • Tepelná ochrana
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům
  • design