Dodatečné zastínění pergol

Baldachýn ANDALUCIA

ANDALUCIA je jednoduchý stropní baldachýn sloužící jako ochrana proti sluncí, případně proti lehčímu dešti. Látka je podvěšena pod příčná pohyblivá žebra látky, tak že látku dělí na samostatné segmenty u kterých voda může vytékat pouze do boků nikoli dopředu ve směru pohybu látky jako u varianty ROOF. Baldachýn ANDALUCIA může být u menších rozměrů ovládán provázkem, samozřejmostí je možno baldachýn ovládat motorem. Baldachýnem ANDALUCIA můžeme zastínit i lichoběžníkové plochy. Provázkem i motorem ovládaný baldachýn ANDALUCIA je vhodným stínícím doplňkem pro dřevěné pergoly pod jejichž strukturu může být podvěšen. Látka tvoří klasické lehce prohnuté vlnky. Pro použití pod zastřešenou a krytou pergolu nebo do zimní zahrady, či zastínění ateliérových oken je možno použít jako stínící médium i roletovou látku.


Exteriérová roleta BA

Typ BA je základní exteriérová roleta doplněna vodícími ocelovými lanky které drží spodní zátěžový profil, látka zůstává volná. Pro exteriérové použití jsou vhodné látky SCREEN nebo markýzové dralonové látky. Roleta BA typ je nejrozšířenějším způsobem stínění otevřených prostor. Nehrozí zde vyfouknutí látky z vodítek a její následné poškození. Samozřejmě tento typ není vhodný pro velmi větrné prostory, nebo musí být doplněn větrným čidlem. Konstrukce rolety BA vychází z markýzových komponent a pozinkované ocelové rolny průměru 70 mm, čímž je zajištěna dostatečná pevnost a odolnost rolety. Roleta BA může být doplněna kazetou CT105 nebo kazetou BN ARQUATI Rolety můžeme ovládat motorem nebo klikou. Roleta HEROAL VS Z SHY ZIP s motorem Somfy 

Moderní ochrana proti slunci musí být maximálně flexibilní. Tato stínicí technika uvnitř chrání před světlem a teplem, aniž by místnost zcela zatemňovala. Venku odolá nejdrsnějším povětrnostním podmínkám, pohybuje se tiše a přizpůsobí se velikostí i designem vašemu domu. S inovačními produkty heroal pro ochranu před sluncem nemusíte dělat žádné kompromisy. Pomůžeme vám najít správnou ochranu proti slunci pro váš domov.